Bycie dłużnikiem nie zawsze ma pejoratywny wydźwięk. Bowiem posiadając kredyty i pożyczki stajemy się automatycznie osobami zadłużonymi. Co innego w przypadku nierzetelnych dłużników, którzy nie płacą swoich zobowiązań finansowych na czas. Dlatego kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych jak najbardziej są dostępne. Wszakże jest to usługa skierowana właśnie do osób, które pragną połączyć swoje zadłużenie w jeden kredyt. Jednak, aby uzyskać możliwość skorzystania z oferty, należy spełniać pewne wymogi, podobnie jak w przypadku standardowych pożyczek lub kredytów.

kredyt konsolidacyjny dla osób zadłużonych

Jeśli posiadamy kredyty i pożyczki w różnych bankach, a także debety na karcie bądź na rachunku oszczędnościowo -rozliczeniowym, połączenie tych zobowiązań w jeden kredyt konsolidacyjny jest idealnym rozwiązaniem. Fuzja kredytów gotówkowych, hipotecznych, pożyczek oraz kredytów samochodowych bądź innych zobowiązań pozwoli nam zaoszczędzić w ciągu miesiąca trochę groszy. Aby ubiegać się o kredyt konsolidacyjny należy:

  • spłacać regularnie raty kredytów i pożyczek, które będą podlegać konsolidacji
  • nie być wpisanym do rejestru nierzetelnych dłużników
  • posiadać zdolność kredytową umożliwiającą spłatę zobowiązania

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych proponuje szereg banków komercyjnych, wystarczy jedynie wybrać najbardziej odpowiadającą nam ofertę i złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny online.