Getin Bank kredyt konsolidacyjny

O Getin Banku

Powstał w roku 2004 po przekształceniu a następnie połączeniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego i Banku Przemysłowego. Kilka lat później, w roku 2010, po fuzji z Noble Bank, debiutuje Getin Noble Bank S.A., notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank dysponuje 450 oddziałami w Polsce i stawia na ciągły rozwój. Jego misją są: współpraca, szacunek, przedsiębiorczość oraz porządek. Obrana strategia rozwoju ma na celu zwiększyć efektywność działania Getin Noble Banku oraz wzmocnić swoje podstawowe źródła dochodu. Jako uniwersalny bank kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i małych i dużych firm, korporacji, samorządów oraz wspólnot mieszkaniowych. W roku 2016 zajął pierwsze miejsce w rankingu Przyjazny Bank Newsweek a w 2017 III miejsce w jakości obsługi przyznawane przez Złoty Bankier.

Dane kontaktowe

Getin Noble Bank SA
ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
telefon: 197 97
e-mail: formularz na stronie internetowej

Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

Starsza para patrzy się w dal
Wypatruj najlepszej okazji i wybierz kredyt konsolidacyjny w Getin Banku

Oferta banku to możliwość połączenia różnych zobowiązań finansowych w jeden wygodny kredyt, który jest objęty promocją 0% prowizji od konsolidowanych środków. Jego kwota może sięgać do 200 000 zł a sam okres kredytowania trwać do 10 lat. Ponadto istnieje opcja otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.
By podwyższyć zdolność kredytową można aplikować o konsolidację zobowiązań wraz z współmałżonkiem lub osobą zameldowaną pod tym samym adresem zamieszkania.

Ubezpieczenie kredytu konsolidacyjnego
Stanowi dobrowolne zabezpieczenie kredytobiorcy oraz jego najbliższych od różnych zdarzeń losowych, które wpływają na zdolność spłaty kredytu. Ubezpieczycielem jest Życie Europa S.A. Występuje w dwóch pakietach:

  1. wariant standardowy – w przypadku osób, których wiek na dzień zakończenia ochrony jest niższy niż 76 lat, a sam jej zakres dotyczy zgonu, całkowitej niezdolności do pracy lub hospitalizacji na skutek nieszczęśliwego wypadku
  2. wariant senior – w przypadku osób, których wiek na dzień zakończenia ochrony jest wyższy niż 76 lat ale nie przekracza 86 lat, a sam jej zakres obejmuje zgon kredytobiorcy.

Warunki, które należy spełnić by ubiegać się o kredyt konsolidacyjny:

  • mieć ukończony 18 rok życia
  • posiadać wiarygodność i zdolność kredytową

Jak uzyskać kredyt konsolidacyjny:

  • przez internet wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej banku, po odesłaniu formularza należy oczekiwać na telefon doradcy klienta
  • udając się do najbliższej placówki banku wraz z wymaganymi dokumentami: dowód osobisty, dokumenty potwierdzające wysokość i źródło dochodu (umowa o pracę, umowa o dzieło, renta, emerytura, prowadzenie działalności gospodarczej), dokumenty potwierdzające wysokość i rodzaj zobowiązania, które będzie podlegało konsolidacji (umowa o kredyt bądź pożyczkę/harmonogram spłat/wyciągi z konta/wyciągi z ROR/umowa lub limit karty kredytowej)

Przykładowy koszt kredytu konsolidacyjnego

Przykładowa kwota kredytu [zł]
26 000,00
RRSO [%]
15,2
Oprocentowanie zmienne [%]
8,79
Koszt kredytu [zł]
16 077,20
Całkowita kwota do zapłaty [zł]
42 077,20