Promocyjne kredyty bez prowizji

Prowizja, którą banki włączają do kredytów i pożyczek stanowi ich wynagrodzenia za udzieloną usługę. Jej wysokość ustala się jako pewien odsetek wartości transakcji, natomiast pobieranie prowizji jest zgodne z prawem bankowym. Oczywiście im niższa jest jej wartość tym mniejszy koszty obsługi kredytu, choć tak naprawdę pobiera się ją jednorazowo. Wchodzi w skład tzw. pozaodsetkowych kosztów bankowych i nie może być ustalana w sposób dowolny. Często spotykamy się z tym, że banki prezentują pewien zakres prowizji, który zależy od wielu czynników. Może być niższa w przypadku wykupienia ubezpieczenia lub np. skorzystania z wyższej marży. Część kredytodawców jednak odbiega od tradycyjnej formy zobowiązań finansowych o proponuje promocyjne kredyty bez prowizji. Może to znacząco obniżyć cenę takich produktów, jednak należy zwrócić uwagę na wysokość pozostałych opłat, jeśli takowe istnieją oraz kosztów odsetkowych.

Promocyjne kredyty bez prowizji

logo alior bankAlior Bank ma do zaoferowania pożyczkę z prowizją 0 % dostępną jako produkt internetowy. Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł a czas na jej spłatę sięga do 60 miesięcy. O pożyczkę można ubiegać się przez internet, wypełniając formularz rejestracyjny online. Wypłata środków na konto odbywa się zaraz po uzyskaniu pozytywnej decyzji.

Bank Zachodni WBK z kolei udziela pożyczek bez prowizji przez internet do 4 000 zł ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 6,99%. kwota kredytu wynosi od 1 000 do 4 000 zł a okres kredytowania to 3-18 miesięcy. Każdy klient może dodatkowo wykupić pakiet ubezpieczeń. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Oprocentowanie stałe, jedynie dla pożyczek do 24 miesięcy, wynosi 2,91%.

logo m bankmBank przedstawia promocję kredyty bez prowizji dla klientów po raz pierwszy zaciągających zobowiązanie finansowe w banku. Maksymalna wysokość kredytu to 180 000 zł zaś jego spłata może odbywać się w 3 do 120 comiesięcznych ratach. Należność można uregulować wcześniej, przed pierwotnym terminem spłaty lub wydłużyć go o dowolny czas. Stali klienci mogą aplikować o pożyczkę bez wychodzenia z domu, przez internet. Dla promocji 0 zł prowizji Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa równa jest 10,48%.

Please wait...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *