Inwestum - kredyty pod zastaw nieruchmości

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno czasem uzyskać kredyt w banku. Po pierwsze, jesteśmy dokładnie weryfikowani w bazach biur gospodarczych i kredytowych i nawet jeden wpis o negatywnym zabarwieniu może przekreślić szansę na kredyt gotówkowy. Po drugie naszym obowiązkiem jest przedłożyć dokumenty potwierdzające wysokość oraz źródło dochodu. Oczywiście, niektóre z instytucji bankowych reklamują się pożyczką bez zaświadczeń, lecz maksymalna kwota takiego zobowiązania finansowego jest znacznie niższa niż ta, której oczekujemy. Jeśli nie uda nam się przejść pozytywnej oceny w banku, pozostają nam pożyczki przez internet lub pożyczki prywatne. Te pierwsze są bardzo popularne, jednak z drugiej strony opiewają na niższe kwoty. W przypadku tych drugich, należy być szczególnie ostrożnym, gdyż możemy zostać oszukani. Proponujemy zatem jeszcze inne rozwiązanie – pożyczki i kredyty pod zastaw.

Matka z dzieckiem na plaży
Wymarzony odpoczynek z rodziną jest już w Twoim zasięgu dzięki pożyczkom pod zastaw

Kredy pod zastaw nieruchomości w firmie pozabankowej

Kredyty pod zastaw są niemal analogią kredytów z zabezpieczeniem w banku. Niemal ponieważ, zabezpieczeniem zobowiązania finansowego jest nieruchomość, na którą zostaje nałożona hipoteka. W banku z reguły dzieje się to automatycznie w przypadku kredytów hipotecznych. Z kolei, pożyczki lub kredyty pod zastaw nieruchomości dotyczą tych mieszkań lub domów, które nie są obciążone hipoteką. Właściciel danej nieruchomości podpisując umowę o kredyt pod zastaw jej uzyskuje też wpis w dział IV kw, jednocześnie nie mając obowiązku wymeldowania. W ten sposób nie dochodzi do przywłaszczenia nieruchomości przez daną firmę, a gdy klient spłaci swoją pożyczkę, wpis z księgi wieczystej zostaje wykreślony.

Inwestum – grupa inwestycyjna oferująca kredyty pod zastaw nieruchomości

Grupa finansowa Inwestum (Safe House) działa na rynku pożyczkowym już od prawie 30-tu lat. Duże doświadczenie oraz wysoka przyznawalność pożyczek sprawiają, że Inwestum posiada bardzo dobre opinie wśród klientów.
Proponuje swoje usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i tym prowadzącym działalność gospodarczą oraz rolnikom. Ma do zaoferowania kredyty i pożyczki pod zastaw:

  • nieruchomości (np. dom, mieszkanie, lokal usługowy lub handlowy)
  • działki
  • pojazdów (od 2017 roku)

Ponadto zajmuje się również skupem nieruchomości w Polsce. Kredyty i pożyczki hipoteczne, pod zastaw nieruchomości oferowane są przez Inwestum od roku 2012. Cechują się niskim kosztem miesięcznym ich oprocentowania, które z reguły zamyka się w wartości około od 2,5-3%. Grupa inwestycyjna mieści się w Warszawie, lecz działa na terenie całej Polski i obsługuje aż 49 miast (między innymi Gdańsk, Kraków czy Wrocław).

Dokumenty niezbędne do uzyskania kredytu pod zastaw domu lub mieszkania

  • akt notarialny oraz wypis z księgi wieczystej, na hipotece nie może być nałożony komornik
  • zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami czynszu, wypis i wyrys z rejestru gruntów (dla domu)
  • zaświadczenie z urzędu o liczbie osób zameldowanych
  • zdjęcia przedstawiające daną nieruchomość z zewnątrz oraz w środku

Jeśli dana nieruchomość jest darowizną należy również dostarczyć zaświadczenie uzyskane z Urzędu Skarbowego informujące o podatku od spadków i darowizn.

Procedura ubiegania się o pożyczki i kredyty pod zastaw jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z telefonicznie przedstawicielem firmy, z którym zostaną omówione szczegółu pożyczki. Można również wysłać wiadomość do biura przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej Inwestum.

Dane kontaktowe Inwestum

logo safe houseGrupa Inwestycyjna SAFE HOUSE
telefon: 535-43-44-65
e-mail: [email protected]
godziny pracy: od poniedziałku do piątku 9:00-20:00, soboty 10:00-15:00

Please wait...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *