Pożyczki kredyty pod zastaw

Jeśli jesteś posiadaczem nieruchomości, samochodu lub działki możesz być też szczęśliwym pożyczkobiorcą. Dlaczego? Bowiem wiele firm pożyczkowych, które działają w strefie pozabankowej oferują pożyczki i kredyty pod zastaw. Dla wielu z nas, którzy mogą znajdować się w bardzo trudnej sytuacji materialnej, taki rodzaj zobowiązania finansowego może być w dłużej perspektywie ratunkiem.

Kredyty i pożyczki z zabezpieczaniem

Zabezpieczeniem kredytu w banku jest zwykle nieruchomość, która jednocześnie stanowi na którą automatycznie nałożona zostaje hipoteka. Może to być mieszkanie lub dom, której prawowitym właścicielem jest bank, a kredytobiorca staje się nim po uregulowaniu całkowitej kwoty kredytu. W przypadku firm spoza sektora bankowego, pożyczki i kredyty z zabezpieczaniem to możliwość uzyskania gotówki przez osoby będące właścicielami danej nieruchomości lub innego dobra. Tymże zabezpieczaniem w owym przypadku może być zarówno dom, jak i mieszkanie, działka budowlana czy nawet garaż lub samochód. Zwykle firmy finansowe, które mają do zaoferowania tego rodzaju usługi, oczekują od wnioskodawców przedstawienia dokumentów świadczących o tym, że są właścicielami danego zabezpieczenia. Kwota pożyczki jest wysoka i może sięgać kilkunastu tysięcy złotych.

Kredyty i pożyczki pod zastaw

Ciekawszym i jednocześnie szybszym rozwiązaniem są pożyczki pod zastaw np. samochodu. Gdyż drogą do ich otrzymania jest krótsza i prostsza, a jak powszechnie wiadomo, auto jest dobrem, które znajduje się w posiadaniu znacznie większej liczby osób niż ma to miejsce w przypadku nieruchomości. Procedura ubiegania się o pożyczki pod zastaw samochodu jest podobna jak zastawianie wszelkiego rodzaju wartościowych przedmiotów w lombardzie. Jednakże podstawową różnicą, która jest jednocześnie korzyścią dla pożyczkobiorcy, jest to, że pojazd zostaje w jego posiadaniu. Pieniądze wypłacane są na konto kredytobiorcy lub przekazywane w gotówce. Ponadto cechują się znacznie wyższą przyznawalnością w porównaniu do innych rodzajów zobowiązań finansowych.

Banknoty o wartości 100 złotych
Potrzebujesz pilnie gotówki i dysponujesz samochodem? Skorzystaj z usług Autogotówka.

Sprawdzona firma, Autogotówka

logo firmy autogotówka
Pożyczki pod zastaw samochodu

Gdy zdecydujemy się na pożyczenie pieniędzy pod zastaw samochodu, warto skierować się do sprawdzonych i bezpiecznych firm. Jedną z nich jest Autogotówka. Cieszy się zaufaniem wielu klientów i proponuje pożyczki pod zastaw auta w wysokości do 50% jego wartości. By ubiegać się o tego rodzaju zobowiązanie finansowe wystarczy być właścicielem danego pojazdu, który nie stanowi przedmiotu kredytu oraz nie jest obciążone innego rodzaju zabezpieczeniami. Kwota pożyczki jest bezpośrednio zależna od stanu technicznego oraz wartości pojazdu.

Dokumenty, który musisz przygotować by uzyskać pożyczki pod zastaw auta w Autogotówka:

  1. dowód osobisty
  2. dowód rejestracyjny
  3. karta pojazdu
  4. polisa OC

Pożyczki pod zastaw w Autogotówka to gwarancja:

  • szybkiej pożyczki bez zaświadczeń
  • gotówki pod zastaw samochodu bez jego przerejestrowania
  • błyskawiczna decyzja pożyczkowa
  • wypłaty pieniędzy to ręki

Osoby zainteresowane szybką gotówką powinny wypełnić prosty formularz na stronie internetowej firmy Autogotówka lub zadzwonić do przedstawiciela firmy. Podczas rozmowy telefonicznej zostaną ustalone wszelkie szczegóły oraz dokonana weryfikacja danego samochodu. Gotówkę można odebrać już następnego dnia, w zamian pozostawiając kartę pojazdu, w najbliższym punkcie Autogotówka działającym na terenie aglomeracji warszawskiej, rybnickiej, bielskiej oraz konurbacji górnośląskiej.

Opinia o Autogotówka
Firma działa na rynku pożyczek pod zastaw od wielu lat i jej podstawową zaletą jest wysoka przyznawalność pożyczek oraz uproszczona procedura ubiegania się o kredyty. Cieszy się dużą popularnością wśród pożyczkobiorców, którzy doceniają Autogotówka za profesjonalne podejście do klienta oraz szybkie rozpatrywanie wniosków o pożyczki. Opinia o Autogotóka jest pozytywna.

Dane kontaktowe firmy Autogotówka:

Autogotówka – pożyczki pod zastaw auta
Al. Solidarności 147,33
telefon:537 107 107
mail: [email protected]

Please wait...
Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *